Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pokażcie nam Wasze świąteczne choinki. Podzielcie się Waszą świąteczną atmosferą

Dziś jest ten jeden wyjątowy dzień w roku, szczególny też z tego powodu, że nie wszyscy możemy spotkać się przy wigilinym stole. Ale chyba w każdym domu świąteczny klimat tworzy choinka, zapewne pięknie udekorowana i pachnąca.

Mamy do Państwa ogromną prośbę – pokażcie nam oraz wszystkim naszym Czytelnikom Wasze świąteczne choinki. Napiszcie kilka słów życzeń do tych których znacie i nieznajomych, którzy zobaczą zdjęcia waszych drzewek. Prosimy naszych rodaków na emigracji – podzielcie Waszymi świętami. Pokażcie jak jest tam u Was. Zobaczcie jak my tu w Starym Kraju świętujemy.

Ziemia Dębicka

Zdjęcia choinek na FB

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.