Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Przy autostradzie przewróciła się piaskarka

Kilka godzin trwały utrudnienia przy wjeździe na autostradę A4 w miejscowości Pustynia, gdzie przewróciła się piaskarka. W tym miejscu występowały utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło wczoraj 21 grudnia, około godz. 8.00 w miejscowości Pustynia na zjeździe zjazd Dębica- Wschód. Ciężarowe iveco-piaskarka przewróciło się na rozjeździe autostrady, uniemożliwiając zjazd jak również wjazd na autostradę. Około godziny 10.00 na miejsce dotarł specjalistyczny pojazd, który podniósł piaskarkę. Policjanci kierowali podróżujących na objazdy.  

W działaniach udział brały: – 2 zastępy JRG 1 Dębica (GBA ,SRT)- 1 zastęp OSP KSRG Pustynia (GBA Volvo)- 1 zastęp OSP KSRG Paszczyna (GLBA)- pogotowie ratunkowe – policja

Fot. OSP Pustynia

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.