NIETRZEŹWY KIERUJĄCY WJECHAŁ W BARIERY DŹWIĘKOCHŁONNE

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Czarnej na ulicy Krakowskiej. Kierujący seatem zjechał z drogi i uderzył w bariery ochronne. Mężczyzna, który kierował osobówką nie ucierpiał w zdarzeniu. Natomiast badanie stanu jego trzeźwości wykazało, że był pijany.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 6, w Czarnej na ulicy Krakowskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 32-letni mieszkaniec Warzyc, kierując seatem leonem nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery dźwiękochłonne. Mężczyzna nie doznał obrażeń. Badanie trzeźwości wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny pojadu.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Czarnej.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.