Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Dziewczyna zorganizowała nielegalną w pandemii imprezę urodzinową. Okna były zaciemniona jak za okupacji, ale muzyka grała za głośno

W sobotę w godzinach wieczornych dyżurny tarnowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o głośnej muzyce dobiegającej z szatni jednego z klubów piłkarskich. Na miejsce skierował patrol z Komisariatu Policji w Żabnie. Policjanci, gdy podjeżdżali w rejon budynku klubowego, już z daleka słyszeli głośną muzykę. Budynek był nieoświetlony, a przed nim stało kilka młodych osób.

Gdy policjanci podeszli, wyszła również pani, która oświadczyła, że w budynku jest organizowana „osiemnastka” jej córki, a w środku znajduje się kilka osób z rodziny. Gdy policjanci weszli do środka, zauważyli kilkanaście osób bawiących się przy dźwiękach głośnej muzyki, okna były zasłonięte kocami, tak aby nie wychodziło na zewnątrz światło. Podjęli interwencję w związku z gromadzeniem się osób w dobie pandemii. Nie obyło się oczywiście bez złośliwych uwag i obelg wobec policjantów, którzy konsekwentnie wykonywali swoje czynności służbowe.

W sumie wylegitymowano 13 osób, które bawiły się na osiemnastce swoje koleżanki.
Policjanci sporządzili notatkę, która została skierowana do wydziału prewencji tarnowskiej komendy. Gospodarz oraz osoby, które uczestniczyły w tej biesiadzie, muszą się liczyć z postępowaniem w sprawie o wykroczenie, mandatowym lub sądowym zwłaszcza jeśli doszło do naruszenia przepisu kodeksu wykroczeń zawartego w art. 116 par. 1. Kwota takiego mandatu może sięgnąć nawet kwoty 1000 złotych.


Osiemnastka w klubie skończyła się po interwencji policjantów. Z całą pewnością pierwszy krok w dorosłość zostanie przez solenizantkę zapamiętany na całe życie. Tak na marginesie, tarnowska policja życzy młodej dziewczynie samych trafnych decyzji, dużo zdrowia i szczęścia w dorosłym życiu.

Źródło: Tarnowska Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.