Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Skruszony rabuś wrócił do Gospody u Wiedźmy i zapłacił za zrabowane wcześniej pierogi!

Do zuchwałej kradzieży pierogów doszło dziś w Gospodzie u Wiedźmy Lipinach. Młody mężczyzna zamówił dwie porcje pierogów, po czym złapał je w ręce i wybiegł nie płacąc.

„Muszę wam coś powiedzieć pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się coś podobnego. Przed chwileczka był młody człowiek zamówił 2 porcje pierogów i uciekł nie płacąc. Dwie porcje pierogów szok. Wybiegłam za nim, dodał gazu i odjechał” – napisała na swoim profilu FB Zofia Bohaczyk z Gospody u Wiedźmy.

Zuchwały rabuś ma pecha, bo jego ucieczkę zarejestrowała kamera monitoringu. Są na nim numery rejestracyjne auta.
„Czekam że się zreflektuje. Gdyby powiedział, że nie ma pieniędzy dałabym mu za darmo” – pisała na swoim profilu FB Zofia Bohaczyk

Po kilku dniach sprawca tego niecodziennego czynu sam się złosił do Gospody i zapłacił za zrabowane wcześniej pierogi. Co więcej, zamówił kolejne i już za nie normalnie zapłacił.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.