Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Śmiertelny wypadek w Pogórskiej Woli. Nie żyje 52-latka.

Wczoraj późnym popołudniem na drodze krajowej w Pogórskiej Woli miał miejsce śmiertelny wypadek. Na wysokości restauracji „U Kazika” 45-letni kierowca osobowego volkswagena potrącił 52-letnią kobietę mieszkankę powiatu dębickiego, która przechodziła w poprzek drogi krajowej 94.

Na miejscu została udzielona jej pomoc, jednak obrażenia wewnętrzne były tak duże, że nie udało się jej uratować. Kierowca w chwili wypadku był trzeźwy. Na miejscu policjanci zebrali ślady, wykonali szkice oraz dokumentację fotograficzną konieczną do przeprowadzenia postępowania wyjaśniającego ten tragiczny wypadek.

Droga w tym miejscu przez kilka godzin była częściowo zablokowana, wprowadzono ruch wahadłowy. Postępowanie w tej sprawie przeprowadzi Komenda Miejska Policji w Tarnowie.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.