Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zmarł Tadeusz Niedźwiedź, jeden z założycieli Automobilklubu STOMIL w Dębicy

” Z przykrością informujemy, że zmarł Tadeusz Niedzwiedź, jeden z założycieli, wieloletni działacz i gospodarz Automobilklubu STOMIL w Dębicy. Do niedawna jeszcze aktywnie pomagał w organizacji zawodów, zawsze uśmiechnięty i z dobrym słowem dla każdego.
W środę 16 grudnia o godzinie 11 na cmentarzu komunalnym (nowym) odbędzie się Msza Święta żałobna, a następnie pogrzeb na cmentarzu parafialnym (starym). Rodzinie składamy głębokie wyrazy współczucia” – informują na swojej stronie członkowie Automobilklub Stomil w Dębicy.

Tadeusz Niedźwiedź zmarł 14 grudnia w wieku 87 lat.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.