Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

20 interwencji strażaków tylko w dniu wczorajszym

Druhowie z OSP Grabiny zadysponowani zostali do zabezpieczenia zerwanych linek energetycznych do przyjazdu pogotowia energetycznego.

Bardzo pracowity dzień mieli wczoraj strażacy z terenu całego powiatu dębickiego. W związku z trudnymi warunkami pogodowymi tylko strażacy z PSP Dębica interweniowali aż 20 razy.

– Gumniska, Bączałka, Podgrodzie – działania ratunkowe po dachowaniu samochodu osobowego,

– Zawada – działania ratunkowe po wypadku samochodu osobowego i ciężarowego,

– Stobierna, Pustków, Brzeźnica x 2, Dębica ul. Zdrojowa, Grudna Dolna, Grabiny, Czarna x 2, Lipiny, Połomia, Jaźwiny, Korzeniów x 2, Żdżary – usuwanie powalonych drzew,

– Grabiny – zabezpieczenie zerwanej linki wysokiego napięcia,

– Pustków – zwalanie śniegu z dachu hali sportowej w Szkole Podstawowej,

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.