Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dachował fiatem. Był poszukiwany do odbycia kary, posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a alkomat wskazał w jego organizmie prawie 3 promile

Interwencja straży pożarnej po zdarzeniu w Bączałce
Fot. OSP Siedliska Bogusz

Policjanci interweniowali wobec kierowcy, który dachował fiatem w miejscowości Bączałka. Okazało się, że lista przewinień 27-letniego kierowcy jest dość długa. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a alkomat wskazał w jego organizmie prawie 3 promile.

Zgłoszenie o dachowaniu samochodu w Bączałce, policjanci odebrali wczoraj około godz.19. Policyjny patrol potwierdził zdarzenie. Na miejscu funkcjonariusze zastali przewróconego na dach fiata punto, a obok pojazdu kierowcę i świadków zdarzenia. Fiatem kierował 27-letni mieszkaniec Dębicy. Mężczyzna nie odniósł w wyniku zdarzenia obrażeń. Podczas sprawdzania danych 27-latka okazało się, że jest on poszukiwany przez organy ścigania w związku z odbyciem kary pozbawienia wolności. Ponadto posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało w organizmie mieszkańca Dębicy 2,7 promila alkoholu. Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu. 

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Brzostku.  

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.