Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

29. Finał WOŚP już w najbliższą niedzielę

W najbliższa niedzielę 31 stycznia 2021 r. odbędzie się 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku od kilkunastu lat z WOŚP zagra Sztab „Kwiatek” przy ZS nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Dębicy. W akcję włączyły się także samorządy wszystkich gmin powiatu dębickiego.

W Dębicy Finał wystartuje w Kwiatku o godz. 16.00. W programie: pokazy taneczne w wykonaniu dzieci Szkoły Tańca Fame, występy solistek, pokaz akrobatyczny, występy zespołów muzycznych, trio saksofonowe, a o godz. 20.00 „Światełko do nieba”.

Przez cały dzień będą trwały zbiórki do skarbonek w sklepach i punktach usługowych oraz licytacje on-line.

Akademia Małego Strażaka jak w latach ubiegłych będzie szyła poduchy z sercem dla serca w Galerii Dębickiej.

Głównym sponsorem wydarzenia jest F.F.i L Śnieżka

Przebieg Finału będzie można śledzić m.in. na WOŚP Dębica

W tym roku WOŚP zbiera fundusze dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

W 2021 roku Fundacja WOŚP ma zamiar zebrać pieniądze na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy takich jak m.in.:

zestawy endoskopów laryngologicznych
endoskopy giętkie
zestawy endoskopów sztywnych do oceny górnych dróg oddechowych
egzoskopy
lasery diodowe
nawigacje optyczne otolaryngologiczne
koblatory do operacji migdałków
aparaty USG i RTG
kardiomonitory
lampy czołowe
lampy operacyjne
polisomnografie do diagnostyki bezdechu sennego

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.