Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

IMGW wydało kolejne ostrzeżenie meteorologiczne. Będzie mocno padał śnieg

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy
Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie po godz. 13.00 wydał kolejne ostrzeżenie meteorologiczne przestrzegające przed intensywnymi opadami śniegu.

Ostrzeżenie dotyczy obszarów powiatów: brzozowski, dębicki, jarosławski, kolbuszowski, leżajski, lubaczowski, łańcucki, mielecki, niżański, przemyski, Przemyśl, przeworski, ropczycko-sędziszowski, rzeszowski, Rzeszów, stalowowolski, strzyżowski,
Tarnobrzeg i tarnobrzeski.

Ostrzeżenie obowiązuje od godz. 13:17 dnia 25.01.2021 do godz. 03:00 dnia 26.01.2021.

Prawdopodobieństwo 80%
Przebieg Prognozuje się opady śniegu o natężeniu umiarkowanym, okresami silnym, powodujące przyrost pokrywy śnieżnej o 20 cm do 30 cm.
SMS IMGW-PIB OSTRZEGA: ŚNIEG/2 podkarpackie (19 powiatów) od 13:17/25.01 do 03:00/26.01.2021 przyrost pokrywy 30 cm.

Dotyczy powiatów: b

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.