Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

29. Finał WOŚP w Dębicy. Dotychczas zebrano ponad 60 000 złotych, a zbiórka i licytacje wciąż trwają

129 wolontariuszy kwestowało dziś na terenie Dębicy w ramach 29.Finału WOŚP. Z zadeklarowanych dotychczas kwot z kwesty i internetowych licytacji zebrało się już ponad 60.000 złotych.

W Sztabie „Kwiatek” który działa w Zespole Szkół nr 2 im. E. Kwiatowskiego w Dębicy od godzin przedpołudniowych grają, kwestują i licytuja na rzecz WOŚP.

W relacji na żywo można obejrzeć występy dzieci i młodzieży z różnych zespołów i formacji muzycznych.

Od kilku dni trwają internetowe licytacje różnych przedmiotów. Fundusze z nich pozyskane zasilą konto WOŚP. Do tej pory zakończyło się już kilkanaście licytacji.

Dotychczasowe wyniki licytacji:

Koszulka KS Wisłoka Dębica 1908 – 275 zł
sesja zdjęciowa – 504 zł (licytacja trwa)
Kubek termiczny WOŚ contigo – 485 zł.
Album ze zdjęciami siatkarek KS DEVELOPRES RZESZÓW – 40 zł. (licytacja trwa)
Piłka z autografem Pawła Bochniewicza – 64 zł.
Piłka z autografem Artura Jędrzejczyka – 170 zł,.
100 lat na olimpijskim szlaku Album- 165 zł.
Obraz haftowany – 26 zł.
Przypinka KS Wisłoka Dębica 1908 – 21 zł.
Skrzynka na listy Stepmet – 172 zł.
Skarpetki WOŚP 39-42 Dębica – 102 zł.
Poduszka Serduszko WOŚP – 61 zł.
Kubek 100 Lat olimpiady – 45 zł.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.