Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Uwaga ! Bardzo mroźna noc przed nami

„Dziś w nocy możliwe spadki temperatury do około -15/18 stopni. Na chwilę obecną temperatura szybko spada, poniżej wybrane lokalizacje z najniższą temperaturą

W powiecie, stan na godz. 19 00 :Stasiówka -11Jodłowa – 11 Brzostek – 11Dębica – 10 Pilzno – 10 Lokalnie temperatura może być jeszcze niższa. Kolejna noc również mroźna ale nie aż tak jak dzisiejsza. Następne dni z odwilżą” – informuje profil FB Alert Meteo Powiat Dębicki.

Jakie temperatury u Was ?

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.