Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

29. Finał WOŚP w Jodłowej

WOŚP od rana gra w Jodłowej. Wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przez cały dzień w miejscach ogólnodostępnych zbierają datki w Jodłowej.

W akcję zbiórki datków na rzecz WOŚP włączyły się władze Gminy Jodłowa z wójtem Janem Janigą, pracownicy Urzędu Gminy, gminnych jednostek organizacyjnych oraz mieszkańcy Jodłowej.

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej zorganizowało internetowe licytacje przedmiotów z których dochód zostanie przekazany na rzecz Orkiestry oraz akcję zbiórki funduszy do orkiestrowej puszki stacjonarnej.

Fot. Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.