Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Daniel Wójcik nowym kierownikiem Centrum Kultury i Czytelnictwa w Brzostku

„Centrum Kultury i Czytelnictwa w Brzostku ma nowego kierownika. Po przejściu na emeryturę pani Marty Król jednostką od 11 stycznia 2021 roku będzie kierował Daniel Wójcik.

Mam ogromne zaufanie do sprawności, kompetencji i zdolności organizacyjnych nowego kierownika. Jestem przekonany, że przedstawiony program funkcjonowania placówki na najbliższe lata jest trafnym i właściwym projektem, który zostanie przez mieszkańców dobrze odebrany.

Daniel z całego serca życzę Ci powodzenia! Ostatni rok Twojej pracy w Urzędzie Miejskim pokazał, jak ogromne są w Tobie możliwości i jak dużą wiedzą z obszaru administracji dysponujesz. Jestem pewien że podołasz kolejnym wyzwaniom!” – poinformował na swoim profilu na FB burmistrz Brzostka Wojciech Staniszewski.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.