Pożar w Brzeźnicy

Sześć jednostek straży pożarnej zostało wezwanych o 2.00 w nocy do pożaru budynku mieszkalnego przy ul. Dębickiej w Brzeźnicy.

W akcji gaśniczej wzięli udział strażacy z : PSP JRG 1 Dębica, OSP Brzeźnica, OSP Pustynia, OSP Paszczyna oraz policja ZRM i pogotowie energetyczne.

Po ugaszeniu pożaru druhowie z OSP Brzeźnica i OSP Kozłów zajęli się uprzątnięciem zniszczonych przez ogień rzeczy.

„W wyniku pożaru w Brzeżnicy dach nad głową straciła rodzina, która obecnie przebywa u krewnych w Dębicy. Docelowo umieszczona zostanie w Domu Kultury w Brzeźnicy Gmina Dębica deklaruje pomoc i wsparcie dla pogorzelców, a wszystkie chętne osoby chcące dołączyć do akcji pomocowych proszę o kontakt z moim zastępcą Jackiem Drobotem, kierownikiem GOPS w Dębicy Piotrem Mączką, dyrektorem CKiB Marcinem Ciszkiem lub radnym Lechem Żurkiem, którzy zaangażowali się w pomoc” – poinformował na swoim profilu na FB wójt Gminy Dębica Stanisław Rokosz.

Fot. OSP Brzeźnica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.