Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dwóch mieszkańców Róży odpowie za kradzież paliwa

W piątek policjanci dębickiego wydziału kryminalnego zatrzymali dwóch mieszkańców miejscowości Róża. Mężczyźni kradli paliwo z transportowanych ciągników siodłowych. Zdarzenie miało miejsce na autostradowym Miejscu Obsługi Podróżnych w Jaworniku.

  • fot.KPP Dębica

W ubiegły piątek około południa dębiccy kryminalni zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mieszkańców Róży. Mężczyźni oprózniali baki z paliwem z ciągników siodłowych, transportowanych na tirze przez jednego z nich. Łupem 40-letniego kierowcy tira i 19-letniego „odbiorcy” miało paść około 200 litrów paliwa, oszacowanego przez poszkodowanego na kwotę 1000 zł. Mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do dębickiej komendy, gdzie przeprowadzono czynności procesowe. O zdarzeniu poinformowano 47-letniego mieszkańca Ropczyc, właściciela transportującego tira.

Za popełnione przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 5. 

Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.   

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.