Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Unikalny film nakręcony przez niemieckiego żołnierza w 1940 roku. Przedstawia dworzec w Dębicy i głodujące dzieci we Lwowie. Uwaga materiał zawiera drastyczne sceny!

W internecie można obejrzeć niezwykły film nakręcony w 1940 roku przez niemieckiego żołnierza. Przedstawia on podróż koleją od Krakowa przez Tarnów, Dębicę, Rzeszów do Lwowa. Materiał przedstawia również dworzec kolejowy w Dębicy, a dalej są dramatyczne sceny przedstawiające głodujące dzieci na ulicach we Lwowie i umierających ludzi na chodnikach. Film można znaleźć pod tym linkiem poniżej.

Uwaga! materiał zawiera bardzo drastyczne sceny. Sceny z Dębicy są w 10:16:34
http://www.archiv-akh.de/filme?utf-8=%E2%9C%93&q=debica#1

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.