Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Urzędnicy przestrzegają i zalecają ostrożność

„Przestrzegamy mieszkańców przed osobami, które w ostatnich dniach pojawiły się na terenie naszej gminy, podając się za współpracowników urzędu, zbierających dane na zlecenie związane z montażem fotowoltaiki.

To kłamstwo, ponieważ gmina Pilzno nikomu nie zleciła tego typu czynności, gmina nie prowadzi naboru. Podobne oszustwa odnotowano już w kraju, to tzw. metoda wyłudzenia pieniędzy oraz danych osobowych „na fotowoltaikę”.

Nie dajmy się zwieść, gdy ktoś m.in:
– kieruje ofertę niezwykle korzystną finansowo przy montażu możliwym w bardzo krótkim czasie
– pod pretekstem analizy naszych potrzeb chce uzyskać dane wrażliwe w celu przygotowania oferty
Nie wpłacajmy z góry umówionej kwoty, nie podpisujmy umowy bez skrupulatnej analizy ‼” – informuje na swojej stronie Gmina Pilzno.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.