Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zmarł Adam Bieszczad – wieloletni pracownik Firmy Oponiarskiej i Firmy Suret

15 stycznia 2021 roku zmarł Adam Bieszczad – ceniony oraz wieloletni pracownik firmy Suret. Był w niej od samego początku, od chwili założenia w latach 90-tych ubiegłego wieku. Wcześniej pracował w Firmie Oponiarskiej.
Adam Bieszczad był bardzo pogodnym i życzliwym człowiekiem. W chwili śmierci miał 60 lat.
Jego pogrzeb odbędzie się dziś w Zawadzie. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 14.00 w kościele parafialnym. Rodzina prosi, aby zamiast wiązanek i kwiatów ofiarować modliltwę za zmarłego.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.