Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

5 kierowców straciło prawo jazdy za przekroczenie prędkości

Policjanci dębickiej drogówki zatrzymali pięciu kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Niechlubnym rekordzistą okazał się kierowca mercedesa, który podróżował z prędkością 111 km/h. Wszyscy kierowcy stracili prawa jazdy na 3 miesiące.

  • fot.KPP Dębica

Podczas weekendu, 5 kierowców straciło uprawnienia do kierowania pojazdami, za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Rekordzistą okazał się kierowca mercedesa, którego policyjny radar namierzył w sobotę w Brzostku. Kierujący, 20-letni mieszkaniec Januszkowic, w miejscu gdzie obowiązywało ograniczenie do 60 km/h, jechał z prędkością 111 km/h. Kolejnym, który tego dnia stracił prawo jazdy był 29-letni mieszkaniec Czarnej Dolnej, który przez Strzegocice jechał ciężarowym ranaultem z prędkość 102 km/h.

W niedzielę funkcjonariusze zatrzymali uprawnienia do kierowania trzem innym kierowcom. Pierwszy z nich, 40-letni mieszkaniec Jasła, w Kamienicy Dolnej, jechał peugeotem z prędkością 102 km/h. Kolejnym zatrzymanym do kontroli był 23-letni mieszkaniec Dębicy, który w Bielowych jechał skodą 107 km/h. Trzeci z kierowców to 23-letni mieszkaniec Tuchowa. Mężczyzna, kierując alfą romeo w Strzegocicach rozwinął prędkość 101 km/h.  

Wszyscy stracili prawa jazdy na 3 miesiące. Za popełnione wykroczenia na drodze zostali ukarani mandatami, a na ich konto trafiło po 10 punktów karnych.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.