Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Nie żyje Krzysztof Rycombel

„Z przykrością zawiadamiamy, że dnia 21.02.2021 odszedł od nas nagle i niespodziewanie Krzysztof Rycombel. Były zapaśnik oraz wieloletni kibic Wisłoki, tata naszej klubowej działaczki, Anny.Krzysztof Rycombel został sprowadzony na Parkową z Granatu-Skarżysko-Kamienna. Jego największym sukcesem było zdobycie w biało-zielonych barwach Mistrzostwa Polski Juniorów. Walczył na arenach krajowych i zagranicznych. Jako doświadczony trener prowadził w późniejszym czasie Wisłę Szczucin. Pan Rycombel na zawsze pozostał wiernym kibicem Wisłoki – sekcji piłkarskiej i zapaśniczej. Aktywnie wspierał działania Stowarzyszenia. W ostatnim czasie, mimo problemów zdrowotnych, robił wszystko, by pojawić się na meczach.

Uśmiech na jego twarzy gościł nieprzerwanie, potrafił żartować i pocieszać znajomych w trudnych momentach. Rodzinie i wszystkim bliskim śp. Krzysztofa składamy najszczersze wyrazy współczucia. Mamy nadzieję, że pan Rycombel będzie spoglądał teraz uważnie na poczynania naszych zawodników z sektora Niebo. Niech Bóg ma go w swojej opiece” – informuje na swoim FB Wisłoka Dębica.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.