Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ile odpadów teraz możesz oddać do PSZOK ? Sprawdź !

Podczas sesji nadzwyczajnej która odbyła się w w ostatnią środę Rada Miejska w Dębicy wprowadziła zmiany dotyczące limitów odpadów oddawanych do PSZOK. Określone zostały limity odpadów które można oddać bez opłaty oraz stawki opłat dla odpadów ponad limit.

Właściciel nieruchomości będzie mógł w ciągu roku kalendarzowego w ramach ponoszonej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi dostarczyć:

– do 500 kg gruzu (dom/mieszkanie)
– do 200 kg łącznie papy wełny, styropian, tworzywa sztuczne budowlane((dom/mieszkanie)
-do 200 kg odpadów wielkogabarytowych (dom/mieszkanie)
– do 6 sztuk opon (dom/mieszkanie)

Dodatkowe limity ustanowione zostały dla altan w zabudowie wielorodzinnej (tona dla altan do 200 lokali nią objętych i 2 tony powyżej 200 lokali).

Większa ilość odpadów przyjmowana będzie za dodatkową opłatą.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.