Previous
Next
Previous
Next

Konsul na razie nie przyjedzie

Pandemia póki co uniemożliwia wizytę Konsula Generalnego Stanów Zjednoczonych w Krakowie Patricka T. Slowinskiego, ale konsul doskonale pamięta o rodzinnych stronach, czyli Łękach Dolnych skąd pochodzi dziadek dyplomaty.

Dziś odbyło się spotkanie online z udziałem konsula Patricka T. Slowinskiego, burmistrz Pilzna Ewy Gołębiowskiej oraz radnego i sołtysa Łęk Dolnych Mirosława Miczka, a także Marka J. Guzika, specjalisty ds. polityczno-ekonomicznych w konsulacie. Głównym tematem rozmów była pandemia oraz jej wpływ na budżet, funkcjonowanie samorządu oraz lokalnych firm. Dyskutowano też o konsekwencjach dla dzieci, jakie niesie ze sobą zdalne nauczanie. Patrick T. Slowinski duże nadzieje pokłada w szczepionce przeciw Covid-19 i podkreśla, że odwiedzi naszą gminę tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.