Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Tarcza antykryzysowa 7.0 – dyżur telefoniczny ZUS

9 lutego odbędzie się dyżur telefoniczny ekspertów ZUS w Jaśle.
Z dyżuru będą mogli skorzystać przedsiębiorcy zainteresowani wsparciem w ramach Tarczy antykryzysowej 7.0.

Od 1 lutego br. przedsiębiorcy z branż określonych w Tarczy antykryzysowej 7.0. mogą skorzystać z ponownego świadczenia postojowego oraz zwolnienia z obowiązku opłacania składek za styczeń 2021 r. albo za grudzień 2020 r. i styczeń 2021 r. Wnioski mogą złożyć tylko elektronicznie – przez Platformę Usług Elektronicznych (PUE) ZUS.

O wsparcie będą mogły ubiegać się firmy reprezentujące branże: gastronomiczną, kulturalno-rozrywkową, sportową, sprzedaży detalicznej, turystyczną, transportową, edukacyjną, cateringową.

Podczas dyżuru telefonicznego ekspert ZUS będzie odpowiadał na pytania dotyczące form wsparcia dla przedsiębiorców w ramach tzw. Tarczy Antykryzysowej, tj.:

·         świadczenia postojowego,

·         zwolnienia w opłacaniu składek,.

·         komu przysługuje wsparcie w ramach tarczy 7.0.

Odpowiedzi na pytania będzie można uzyskać 9 lutego br. w godzinach od  10.00 do 12.00 pod numerem telefonu 13 44 379 08.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy.

źródło: ZUS

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.