Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

„Miłość dociera wszędzie” online

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 i Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy zapraszają na III Koncert Charytatywny „Miłość dociera wszędzie”, którego transmisja online odbędzie się 16 lutego 2021 r. o godz.10.00. Dochód z koncertu przekazany zostanie Ośrodkowi Rehabilitacji Dzieci działającemu przy Stowarzyszeniu „Radość”.

W programie:

Passio Poland – „Klinika doktora Misia” – pokaz edukacyjno-rozrywkowy udzielania pierwszej pomocy
Bajka – „Niedźwiedź i pianino”
Lady Fama Show
Klaun Kropeczka
Dziecięca Akademia Piłkarska DAP
Dębicka Akademia Karate Tradycyjnego
Złota Para
Uczniowie z PSP nr 9 w Dębicy

Cena cegiełki – 5 zł, do nabycia w PSP nr 9 w Dębicy, ul. Grottgera 3, tel. 14 681 26 02 (po przekazaniu cegiełek udostępniony będzie link do koncertu).
Osoby zainteresowane mogą dokonać wpłaty – zakupu cegiełki na konto Rady Rodziców PSP nr 9: 37 1020 4405 0000 2702 0594 6233 z dopiskiem: Koncert charytatywny i podaniem adresu e-mail, na który zostanie przesłany link do koncertu.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.