Nadal nie kursuje linia nr 16 do Borowej, a część kursów MKS odbywa się według rozkładu wakacyjnego

W związku z licznymi telefonami od mieszkańców Miejska Komunikacja Samochodowa w Dębicy przypomina jak aktualnie funkcjonuje komunikacja miejska:

W dni ROBOCZE od poniedziałku do piątku autobusy jeżdżą według Roboczego Wakacyjnego/Feryjnego rozkładu jazdy.

W związku z powrotem do nauki stacjonarnej klas 1-3 aby umożliwić dojazd do szkół podstawowych dzieciom z Osiedla Budzisz KURSUJE linia Nr 9. Nadal nie kursuje linia nr 16 do Borowej.

W SOBOTY i NIEDZIELE komunikacja powróciła do poprzednich rozkładów jazdy. To oznacza że autobusy kursują do godziny 23. Aktualne rozkłady jazdy wiszą na przystankach.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.