Miłość znowu dotrze wszędzie! Wyjątkowy koncert charytatywny online

We wtorek 16 lutego, o godzinie 10.00 dębiczanie będą mogli wziąć udział w transmisji online  niezwykłego koncertu charytatywnego dla Ośrodka Rehabilitacji dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego działającego przy Stowarzyszeniu „Radość”

Podczas trzeciej edycji koncertu „Miłość dociera wszędzie” wystąpią m.in. Lady Fama Show, Dziecięca Akademia Piłkarska DAP, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9, Klaun Kropeczka. 

Celem przedsięwzięcia jest zebranie środków na zakup sprzętu i akcesoriów terapeutycznych, które pomagają stymulować prawidłowy rozwój dzieci z zaburzeniami rozwojowymi.

Organizatorami ciekawie zapowiadającego się „Miłość dociera wszędzie” jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Dębicy oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy.
Koncert został objęty honorowym patronatem Burmistrza Miasta Dębicy.

Bilety-cegiełki będzie można nabyć w cenie 5 zł w  Szkole Podstawowej nr 9 przy ul. Grottgera 3. Umożliwią one dostęp do oglądania koncertu online na kalane youtube.

Patronat nad wydarzeniem objęła m.in. redakcja portalu ziemiadebicka.pl

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.