Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Odwilż w rejonie Dębicy. Rośnie poziom Wisłoki.

W rejonie Dębicy temperatura wynosi kilka stopni powyżej zera. Powoduje to topnienie śniegu. W ciągu ostatniej godziny poziom Wisłoki podniósł się o 12 cm i wciąż rośnie. Jest dużo poniżej poziomu ostrzegawczego, ale tendencja jest niepokojąca. Gwałtowna odwilż i spływ wód roztopowych do rzek może powodować zagrożenie powodziowe.

Mniejsze rzeki jak Ostra, Grabinianka czy Dulcza nie notują znaczącego przyboru wód. Na kolejne dni zapowiadane są dodatnie temperatury, a w weekend może być nawet powyżej 10 stopni ciepła. Może to wróżyć ciężkie dni dla mieszkańców domów położonych w pobliżu rzek na terenach zalewowych.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.