Powstanie przychodnia w Latoszynie-Zdroju

Gmina Dębica podejmuje pierwsze kroki w kierunku utworzenia przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej przy ośrodku rehabilitacji „Latoszyn-Zdrój”.

„Do jej uruchomienia potrzebna jest konkretna ilość pacjentów, dlatego rozpoczynamy wstępną rekrutację potencjalnych pacjentów nowej przychodni. Jest to etap, który bezpośrednio poprzedzi składanie deklaracji wyboru jednostki świadczącej usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej. Skład kadry lekarskiej również zależeć będzie od ilości zgłoszonych chętnych. Pierwszeństwo w zapisie do przychodni POZ w Latoszynie będzie zależeć od kolejności zgłoszeń” – informuje na swojej stronie internetowej UG Dębica.

Zainteresowanie przynależnością do lekarzy działających w „Latoszynie-Zdroju” można zgłaszać:

  • poprzez wysłanie SMS-a o treści: imię, nazwisko, miejscowość pod numer telefonu 506 313 555,
  • oraz dla osób nie posiadających telefonu komórkowego, poprzez wypełnienie pisemnej ankiety dostępnej do pobrania w kościołach parafialnych w Latoszynie i Podgrodziu. Wypełnione ankiety można wrzucać do urn umieszczonych w tylnej części kościołów parafialnych w wyżej wymienionych miejscowościach.

źródło: UG Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.