Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Gabinet profilaktyki w szkole w Zwierniku

W Szkole Podstawowej w Zwierniku uruchomiono gabinet profilaktyki zdrowotnej i pomocy przedlekarskiej. Na ten cel przeznaczono pomieszczenie, w którym dotychczas znajdował się gabinet pedagoga szkolnego.

Od dnia 19 stycznia 2021 r. w nowo oddanym gabinecie profilaktyczną opiekę zdrowotną nad wychowankami przedszkola i uczniami szkoły sprawuje higienistka szkolna. – Serdecznie dziękuję Danucie Jasińskiej, kierownikowi  NZOZ „Pilmedic” za oddelegowanie do naszej szkoły pracownika na stanowisko higienistki szkolnej – dodaje Aurelia Mącior, dziękując również wszystkim tym, którzy przyczynili się do powstania gabinetu.

źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.