Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wypadek na drodze Brzostek – Opacionka. Dwie osoby trafiły do szpitala

24 lutego na na drodze powiatowej Brzostek-Opacionka na ul. Słonecznej doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w skutek zdarzenia skoda, którą jechała rodzina z dziećmi z powiatu dębickiego zderzyła się z hondą prowadzoną przez mieszkankę województwa mazowieckiego wjechała do rowu. Drugi samochód dachował. Do szpitala po wypadku trafiły dwie osoby.

Fot. OSP Brzostek

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.