Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

4 maja Urząd Miejski będzie nieczynny

SONY DSC

We wtorek  4 maja br. Urząd Miejski w Dębicy będzie nieczynny.

Zgodnie z Zarządzeniem Wewnętrznym nr 11/2020 Burmistrza Miasta Dębicy z dnia 23 listopada 2020 r. w sprawie terminów dodatkowych dni wolnych od pracy w Urzędzie Miejskim w Dębicy w 2021r. oraz art. 130 §2 Kodeksu Pracy (Dz. U. z 2019 r. poz. 1040, z póź. zm.), dzień 4 maja będzie dniem wolnym od pracy za dzień 1 maja, który przypada w tym roku w sobotę.

Wyjątkiem będzie Urząd Stanu Cywilnego, który w dniu 4 maja pozostanie otwarty dla petentów  w celu rejestracji i wydawania aktów zgonu.

Za ewentualne utrudnienia przepraszamy i prosimy o zaplanowanie wizyty w Urzędzie Miejskim w innym dogodnym dla Państwa czasie.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.