Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Region. Motocyklista „złapał pobocze” i uderzył w bariery energochłonne

Bardzo groźnie wyglądający wypadek miał miejsce wczoraj na drodze wojewódzkiej z Gromnika do Tarnowa. Około godziny 14.20 na lekkim łuku drogi młody motocyklista „złapał” pobocze drogi, a następnie uderzył w bariery energochłonne.

Został wyrzucony z motocykla kilkadziesiąt metrów dalej. Na miejscu pojawili się ratownicy medyczni, strażacy oraz policjanci. Droga wojewódzka była całkowicie zablokowana przez kilkadziesiąt minut. Zorganizowane zostały objazdy dla samochodów drogą lokalną.

23-latek trafił do tarnowskiego szpitala ze złamaniem jedynie kości łopatki. Policjanci ukarali kierowcę mandatem karnym za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.