Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

„Ciacho za szczepionkę” -rusza akcja szczepień w Latoszynie Zdroju

W budynku zakładu przyrodoleczniczego w Latoszynie powstanie pierwszy punkt szczepień powszechnych w Gminie Dębica. Dzięki pozytywnym wynikom kontroli Narodowego Funduszu Zdrowia już od wtorku 4 maja (wtorek) br. ruszy akcja szczepień. Na potrzeby punktu pn. „Dębica – Latoszyn Zdrój” zostały zaadoptowane pomieszczenia, które w przyszłości przeznaczone będą pod działalność POZ (Podstawowej Opieki Zdrowotnej).

Za przeprowadzenie szczepień odpowiedzialne będą 3 zespoły nadzorowane przez NZOZ „Pod Jesionem” w Zawadzie. Jest to ośrodek zdrowia, który jak do tej pory wykonał ponad połowę szczepień w całej Gminie Dębica.

Rejestrować można się od 4 maja br. pod numerami telefonów: 729 835 765 oraz 729 835 766. Dla osób chcących się zaszczepić do dyspozycji będzie „górny parking”.

Osoba, która zaszczepi się w Latoszynie Zdroju, będzie miała możliwość skorzystania z akcji „Ciacho za szczepionkę”. Polega ona na tym, że w foodtrucku obsługiwanym przez Barbarę i Piotra Bassarę, znajdującym się w parku zdrojowym w Latoszynie, zaszczepiony będzie mógł odebrać na wynos zdrowe ekologiczne ciastko owsiane.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.