Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Gmina Dębica: Powołano pełnomocnika ds. młodzieży

29 kwietnia w Urzędzie Gminy Dębica odbyła się konferencja dotycząca powołania Pełnomocnika ds. młodzieży. Funkcję tą od 1 maja będzie pełnić Aleksandra Sternik.

Pełnomocnik ds. młodzieży będzie łącznikiem pomiędzy młodzieżą a wójtem. Do jego obowiązków będzie należeć między innymi współpraca z Młodzieżową Radą, jej koordynatorem i opiekunami, współpraca z pracownikami Urzędu Gminy i jednostkami organizacyjnymi, podejmowanie działań na rzecz aktywizowania młodzieży oraz budowania w niej postaw obywatelskich, współdziałanie przy tworzeniu i realizacji gminnych programów dot. młodzieży.

Parę słów o swoich dotychczasowych działaniach oraz planach jako Pełnomocnik ds. młodzieży powiedziała Aleksandra Sternik. Zaprosiła również młodzież w terenu gminy do współpracy i rozmowy poprzez jej konta na portalach społecznościowych oraz osobiście podczas dyżuru w Urzędzie Gminy Dębica.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.