Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

W Dębicy powstaje punkt szczepień masowych

Centrum Medyczne ,,Medyk” we współpracy z władzami miasta, uruchomi wkrótce punkt szczepień masowych, który będzie zlokalizowany w budynku byłego Miejskiego Gimnazjum nr 1 przy ul. Cmentarnej. Trwają ostatnie przygotowania do rozpoczęcia szczepień w nowym punkcie.

W środę 28 kwietnia br. punkt szczepień przeszedł pozytywną weryfikację Narodowego Funduszu Zdrowia, co oznacza, że spełnia wszystkie niezbędne wymagania dla tego rodzaju placówek.

Stworzenie punktu szczepień powstało z inicjatywy Centrum Medycznego ,,Medyk”, a jego celem jest przyspieszenie tempa szczepień w Dębicy. Władze miasta udostępniły pomieszczenia znajdujące się w budynku byłego Miejskiego Gimnazjum Nr 1 przy ul. Cmentarnej, które w ostatnich dniach były przystosowywane i odpowiednio wyposażane, aby spełniać wszelkie wymogi NFZ. Centrum Medyczne ,,Medyk” zapewni sprzęt, boksy oraz kadrę pracowniczą.

Termin rozpoczęcia szczepień w Dębicy przy ul. Cmentarnej zostanie wkrótce podany.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.