Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Miał ponad 1,5 promila alkoholu i wjechał w śmietnik przy ul. Fredry w Dębicy

Ponad 1,5 promila alkoholu miał kierowca hondy accord, który w sobotę wjechał w śmietnik osiedlowy na ulicy Fredry w Dębicy. Mężczyzna nie odniósł obrażeń. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. W sprawie trwają dalsze czynności.

Dębiccy policjanci interweniowali w sobotę na ul. Fredry, gdzie doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący hondą accord, 28-letni mieszkaniec Pustkowa stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w śmietnik przy osiedlowym sklepie.

Policjanci skierowani na miejsce zdarzenia przebadali mężczyznę. Wynik badania wskazał 1,59 promila alkoholu w jego organizmie. Pojazd został zabezpieczony i przekazany rodzinie mężczyzny. Kierowca nie odniósł obrażeń, został doprowadzony do budynku komendy. Za kierowanie z prędkością nie zapewniającą panowania nad pojazdem mieszkaniec Pustkowa został ukarany mandatem. Policjanci zatrzymali prawo jazdy.

Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy. 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.