Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Najwięcej użytkowników miejskiego internetu jest na basenie

Ponad 11 tysięcy użytkowników odnotował w ciągu ostatniego roku system hotspot DębicaWifiFree. Trzema najpopularniejszymi miejscami, w których mieszkańcy najchętniej korzystają z darmowego internetu jest basen w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, dębicki Rynek oraz Park Jordanowski.

Mieszkańcy Dębicy mogą korzystać z bezpłatnego internetu miejskiego od 2016 roku . Operator telekomunikacyjny Multimedia Polska, we współpracy z Urzędem Miejskim w Dębicy, uruchomił hotspoty DębicaWifiFree w kluczowych punktach miasta. Każdy z nich można łatwo odnaleźć dzięki tabliczkom informacyjnym oraz specjalnym naklejkom. Aby skorzystać z miejskiego internetu, wystarczy na liście dostępnych sieci wybrać DębicaWifiFree, a następnie zaakceptować regulamin.

W 2020 roku z darmowego internetu mieszkańcy korzystali najczęściej na basenie przy ul. Piłsudskiego. W tej lokalizacji w przeciągu roku odnotowano 3290 użytkowników. Na drugim miejscu pod względem ilości osób korzystających z miejskiego internetu znalazł się dębicki Rynek (3159 użytkowników), a na trzecim Park Jordanowski (3084 użytkowników).

W tym roku mieszkańcy mogą skorzystać z darmowego internetu w Parku Jordanowskim, na Rynku, w Domu Kultury MORS oraz na trybunach basenu. Według statystyk z pierwszego kwartału 2021 roku, podobnie jak w latach poprzednich, najwięcej użytkowników zanotował hotspot znajdujący się na basenie.

Zachęcamy do skorzystania z darmowego miejskiego internetu! Więcej informacji można znaleźć w dedykowanej zakładce w serwisie informacyjnym Miasta Dębicy TUTAJ

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.