Czosnek niedźwiedzi – gdzie rośnie ta roślina?

Ponoć teraz w okolicznych lasach rosną całe łany czosnku niedźwiedziego, ale nie wszędzie można go spotkać.
-Byłam wczoraj w okolicach Chotowej, ale nie uświadczyłam tam ani jednego krzaczka tej rośliny – pisze w mailu do naszej redakcji Czytelniczka. Gdzie teraz można spotkać czosnek niedźwiedzi – pyta pani Anna z Dębicy. Czy tam jet on w ogóle?

I tu pytanie do naszych Czytelników – gdzie teraz można znaleźć tę roślinę? Czy rośnie w okolicach Chotowej, czy można go spotkać w innych lasach? Może ktoś posiada zdjęcia tych leczniczych roślin?
Prosimy o informacje na naszym profilu FB.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.