Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Świetny występ i kilka medali zawodników UKSŁF „Mors” Dębica

Niespełna miesiąc temu zawodnicy UKSŁF „Mors” Dębica mieli możliwość zaprezentowania się po raz pierwszy w tym sezonie na Pucharze Łodzi- Memoriale Marii Olszewskiej- Lelonkiewicz. Wyniki były następujące: 3 miejsce w klasie wstępnej U9 zajęła Zofia Gronek, 4 miejsce w klasie wstępnej U 12 Zofia Kupiec, 2 miejsce w klasie U 18 Maria Golec, 2 miejsce w klasie brązowej dziewcząt U 12 zajęła Zuzanna Sidor, 4 miejsce Julia Kupiec. 3 miejsce w kategorii brązowej dziewcząt U 15 Klaudia Mucha.

Miniony weekend był dla kibiców UKSŁF „Mors” Dębica prawdziwą uczta łyżwiarską. W sobotę 17.04.2021 na Walley Cup w Krakowie wystartowało aż jedenastu zawodników klubu w różnych kategoriach wiekowych. Zdobyli 10 medali .

Klasa wstępna solistów U 9- 1 miejsce Kamil Bonar, Klasa wstępna solistek U9 – Zofia Gronek, Klasa wstępna solistek U 12 – 2 miejsce Zofia Kupiec, 8 miejsce Emilia Potwora, Klasa wstępna U15 – 1 miejsce Monika Kucharska, klasa wstępna U 18- 2 miejsce Maria Golec

Klasa brązowa solistów U12- 1 miejsce Mateusz Bonar, Klasa brązowa dziewcząt U12 – 1 miejsce Zuzanna Sidor, 3 miejsce Julia Kupiec, Klasa brązowa U15- 2 miejsce Klaudia Mucha

Klasa srebrna solistów U15- 1 miejsce Max Such

W niedzielę 18.04.2021 również nie brakowało emocji. W Pucharze Krakowa wystartowała Anastazja Sochling w najliczniejszej klasie brązowej U9. Zdobyła 21,68 punktów co finalnie dało jej bardzo mocna piątą pozycję.

Takie wyniki, to efekt niesamowitej pracy jaką wykonali zawodnicy, nie tylko w tym sezonie , ale też i w poprzednim. Pomimo utrudnionego dostępu do korzystania z tafli lodowiska, wrócili do rywalizacji w wielkim stylu.

źródło: UKSŁF Mors Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.