Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wypadek motocyklisty – ranne dwie osoby

Rozpoczął się sezon motocyklowy i wielu miłośników jednośladów wyjechało na drogi regionu. Niestety w niedzielę przy słonecznej pogodzie w Kowalowej doszło do groźne wypadku, w którym obrażeń doznała motocyklista i jego pasażerka. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 11 kwietnia po godzinie 14 w miejscowości Kowalowa. Kierujący motocyklem, 55-letni mężczyzna, jadąc wraz z pasażerem, na łuku drogi utracił panowanie nad motocyklem i wypadł z jezdni do rowu. W wyniku upadku kierujący motocyklem doznał złamania ręki oraz nogi, a podróżująca z nim kobieta złamania kręgosłupa i żeber. Kierowca Moto Guzzi, a także pasażerka zostali przetransportowani do szpitala im Św. Łukasza w Tarnowie. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Okoliczności tego zdarzenia, jak również jego przyczyny zostaną wyjaśnione w ramach prowadzonego postępowania przygotowawczego w tarnowskiej komendzie miejskiej. Wiosna dopiero się zaczęła. Przez najbliższych kilka miesięcy motocykliści będą obecni na drogach. Pamiętajmy, aby z wolnego czasu i ładnej pogody korzystać w sposób niezagrażający innym uczestnikom ruchu. Poza przepisami ruchu drogowego, ważny jest również zdrowy rozsądek. Zawsze miejmy na uwadze bezpieczeństwo własne swoich bliskich, a także innych osób.

Źródło: Tarnowska Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.