Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wypadek na autostradzie A4 w rejonie Góry Motycznej. Jedna osoba trafiła do szpitala

fot. OSP Żyraków

Policjanci pracowali wczoraj na miejscu wypadku drogowego do którego doszło na autostradzie A4 w rejonie Góry Motycznej, gdzie zderzyły się dwie osobówki. W wyniku zdarzenia i doznanych obrażeń do szpitala przewieziono jednego z kierowców. Policjanci apelują o ostrożną jazdę.

Do zdarzenia doszło wczoraj o godz. 21 na autostradzie w Górze Motycznej. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 33-letni kierujący audi, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jadącego przed nim fiata doblo. W zdarzeniu ucierpiał 30-letni mieszkaniec Legnicy, kierujący fiatem. Mężczyzna z obrażeniami został przewieziony do tarnowskiego szpitala. Kierujący audi 33-letni mieszkaniec Kozłowa nie ucierpiał w zdarzeniu. Badanie alkomatem wykazało trzeźwość kierowców. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na dokładne wyjaśnienie okoliczności wypadku.

Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Żyrakowie.  

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.