Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy informuje, że od 1 grudnia 2021 roku wznowilo swoją działalniść Centrum Wsparcia dla osób Dorosłych w Stanie Kryzysu Psychicznego.

Centrum Wsparcia to 24- godzinne, bezpłatne centrum, udzielające wsparcia każdej osobie w kryzysie psychicznym. Pod numerem telefonu 800 70 222 dyzurują psychologowie- specjaliści, gotowi wysłuchać i pomóc w różnorodnych kryzysowych sytuacjach.

Kontakt ze specjalistami Centrum Wsparcia mozliwy jest poprzez:
bezpłatny i całodobowy telefon: 800 70 222
czat
e-mail: porady@centrumwsparcia.pl
spotkania online ze specjalistami (tj. psychiatra, seksuolog), po uprzednim umówieniu i kwalifikacji
sesje terapeutyczne, po uprzednim umówieniu i kwalifikacji

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.