Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Wypadek autokaru, jest wielu rannych, w tym pięcioro dzieci – ZDJĘCIA

Do wypadku autokaru doszło dziś w miejscowości Łopiennik Podleśny w powiecie krasnostawskim. Przed godziną 13 kierujący autokarem jadąc drogą krajową numer 17 z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zjechał z drogi wjeżdżając do rowu.

Do wypadku autokaru doszło dziś w miejscowości Łopiennik Podleśny w powiecie krasnostawskim. Przed godziną 13 kierujący autokarem obywatel Litwy jadąc drogą krajową numer 17 z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zjechał z drogi wjeżdżając do rowu. Pojazd przewrócił się na bok. Autokarem podróżowało ponad 40 osób, osoby dorosłe jak i dzieci. Część pasażerów (wstępnie 11 osób)  została przewieziona do szpitali w Lublinie oraz Zamościu.

Na miejscu wypadku pomocy poszkodowanym udzieliły załogi karetek pogotowia, strażacy oraz policjanci. W związku z prowadzonym zabezpieczeniem miejsca zdarzenia i akcją ratunkową, wprowadzono ruch wahadłowy.
Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności wypadku. Policjanci ustalili, że kierujący pojazdem był trzeźwy.
kom. Anna Kamola

Aktualizacja z godziny 16.00.
-W tej chwili mamy 13 osób poszkodowanych, w tym pięcioro dzieci – poinformowała mł. asp. Jolanta Babicz z KPP w Krasnymstawie – informuje portal TVN24.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.