Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Orszak Trzech Króli wyruszy spod kościoła Duch Świętego. Zgodnie z rozporządzeniem uczestnicy powinni zachować od siebie odstępy 1, 5 m

Dzisiaj, 6 stycznia 2022 r., w święto Objawienia Pańskiego ulicami Dębicy przejdzie kolejny Orszak Trzech Króli. Tym razem barwne jasełka odbędą się pod hasłem: „Dzień dziś wesoły”.

Orszak o godz. 12.00 rozpocznie msza święta w kościele pw. Ducha Świętego w Dębicy. Po nabożeństwie Trzej Królowie poprowadzą mieszkańców do Świętej Rodziny ulicami: Chopina, Ks. Nosala i Jana III Sobieskiego, aż do Rynku.

Na uliczne jasełka zaprasza Starostwo Powiatowe w Dębicy. Organizację wydarzenia wspierają: Urząd Miejski, parafia pw. Matki Bożej Anielskiej oraz Stowarzyszenie im. Edmunda Bojanowskiego „Dobroć” w Dębicy.

* Zgodnie z § 26 ust. 10B Rozporządzenia Rady Ministrów z 6 maja 2021 r. (Dz. U. z 2021 r., poz. 861 ze zm.) zgromadzenia organizowane w ramach działalności kościołów mogą się odbywać w budynkach przy zachowaniu odległości nie mniejszej niż 1,5 m pomiędzy uczestnikami i nie więcej niż 30% obłożenia budynku, a uczestnicy muszą realizować nakaz zakrywania ust i nosa. W przypadku zgromadzeń odbywających się na zewnątrz, uczestnicy powinni przebywać w odległości nie mniejszej niż 1,5 m od siebie. Do ustanowionych limitów nie wlicza się osób zaszczepionych przeciwko COVID-19. 

źródło: Powiat Dębicki

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.