Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Poszukiwana nastolatka jest cała i zdrowa. Dziś sama zgłosiła się na policję.

Zaginiona Agnieszka poszukiwana była od kilku dni. Fot OSP Zawada

To szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej Agnieszki z Zawady. Dziewczyna dziś rano sama zgłosiła się na Policję. Od kilku dni poszukiwali ją strażacy.

Od minionej środy nie znane było miejsce pobytu 17-letniej Agnieszki z Zawady. Zgłoszenie o zaginięciu dziewczyny zgłoszono na Policję w sobotę 22 stycznia. W akcję poszukiwawczą włączyli się strażacy z OSP Nagawczyna i OSP Zawada. Apele o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu pojawiły się też w mediach społecznościowych.

Dziś rano nastolatka cała i zdrowa sama zgłosiła się na Policję. Została przekazana pod opiekę mamy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.