Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

80. rocznica przemianowania Związku Walki Zbrojnej i powołania Armii Krajowej (1942-2022)

Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Środowisko 5. Pułku Strzelców Konnych AK w Dębicy, Burmistrz Miasta Dębicy, Parafia pw. św. Jadwigi w Dębicy zapraszają do udziału w Mszy świętej w 80. rocznicę powołania Armii Krajowej która odbędzie się w niedzielę 13 lutego 2022 roku o godz. 10:30 w kościele pw. św. Jadwigi w Dębicy

Po Mszy św. nastąpi złożenie kwiatów przy Pomniku Armii Krajowej na Cmentarzu Wojskowym w Dębicy.

Przeczytaj także:

Uczcili 75. rocznicę powstania Armii Krajowej – ziemiadebicka.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.