Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Agrounia będzie blokować drogi w całym kraju, również w naszym powiecie

W najbliższą środę Agrounia planuje blokady dróg w całym kraju. Protest jest wyrazem sprzeciwu wobec rosnących cen nawozów, spadku cen prodkuktów rolnych, zwłaszcza trzody chlewnej, która osiąga najniższe od lat poziomy oraz ogólnej sytuacji rolnictwa i przedsiębiorców w Polsce. W naszym rejonie blokada dróg planowana jest w rejonie Pilzna na DK 94 – udało się nieoficjalnie dowiedzieć naszej redakcji. Odpowiednie pismo w tej sprawie wpłynęło do Urzędu Miejskiego w Pilźnie.

To pierwsze od lat blokady dróg w naszym regionie od czasów słynnych protestów „Samoobrony”. Bywał na nich również Andrzej Lepper ówczesny lider tej chłopskiej partii, który często odwiedzał Podkarpacie i Dębicę.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.