Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Koncert Miejskiej Orkiestry Dętej

Burmistrz Miasta Dębicy i Miejski Ośrodek Kultury zapraszają do Domu Kultury Mors na uroczysty koncert Miejskiej Orkiestry Dętej i pożegnanie jej wieloletniego kapelmistrza Stanisława Świerka. Koncert odbędzie
się 20 marca o godzinie 17.00. Wstęp za bezpłatnymi wejściówkami.

dyrygenci:
Stanisław Świerk
Marek Ruda

soliści:
Magdalena Świerk
Aleksandra Warżała
Grzegorz Tomaszewski
Zdzisław Wojtynkiewicz

Bezpłatne wejściówki do odebrania w DK Mors.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.